Şükrüpaşa ma
h Şehit CemHavale sokak, No:6 Gülsefası sitesi A blok No:14 EDİRNE
Tel (0532 - 2763835)
e-posta: (pinarhobi@gmail.com)


LAZER KESİM MALZEME SETLERİ
(TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE)


ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMEKTE OLUP, KESİN SİPARİŞLE BİRLİKTE ÖDEMESİ YAPILDIĞINDA BEL
İRTİLEN GÜNLER İÇİNDE TESLİM EDİLİR

MALZEME SETLERİMİZ İÇİNDE, TÜM AHŞAP KESİMLER (OMURGA-POSTALAR-YAŞAM MAHALLERİ, GÜVERTELER) LAZERDE KESİLMİŞ OLARAK VERİLMEKTEDİR. METAL, AHŞAP VEYA RESİN DÖKÜM AKSESUARLAR, KAPLAMA ÇITALARI, DİĞER TÜM MALZEMELER İLE PLANLARI VE YAPILMIŞ MODEL RESİMLERİ KUTUSU İÇİNDE SUNULMAKTADIR.
ZORLUK DERECESİ 3 OLANLAR YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN UYGUN OLUP, ZORLUK DERECELERİ 4 VE 5 OLANLAR USTA MODELCİLER İÇİN ÖNERİLMEKTEDİR!

ÖNEMLİ NOT:
BU SAYFADA YAZILI FİYATLAR GEMİLERE AİT MALZEME SETİ FİYATLARI OLUP YAPILMIŞ MODEL FİYATLARI DEĞİLDİR.

SATILIK MODELLER İÇİN LÜTFEN FİYAT SORUNUZ .

 

SAVARONA YATI

BU SET 1:125 ÖLÇEKTE TASARLANMIŞ OLUP, TÜM OMURGA,POSTA VE BİNALAR LAZERDE KESİLMİŞ OLARAK , TÜM AKSESUARLARI METAL VE RESİN DÖKÜM OLARAK VERİLMEKTEDİR. 2 PAFTALIK PLAN VE YAPIM AŞAMALARINA AİT RESİMLERLE DESTEKLENMEKTEDİR

4.350.-

ZORLUK DERECESİ: 5
TESLİM SÜRESİ : 10 GÜNNUSRAT MAYIN GEMİSİ


ÇANAKKALE SAVAŞININ SİMGESİ OLMUŞ KAHRAMAN VAPURLARIMIZDAN BİRİSİDİR. LAZERDE KESİLMİŞ, OMURGA-POSTALAR-BİNALAR, 3 ADET IRGATI, DEVEBOYNU VİNCİ VERİLMEKTE, DİĞER TÜM AKSESUARLARI PİRİNÇ DÖKÜM OLARAK SUNULMAKTADIR. SETLE BERABER 24 ADET MAYIN+ARABA KESİMLERİ DE VERİLMEKTEDİR.

ÖLÇEK: 1/72
BOY: 57 CM

3.850.-

ZORLUK DERECESİ : 5
TESLİM SÜRESİ: 10
GÜNBANDIRMA VAPURU

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞ ÖYKÜSÜNÜN BAŞ KAHRAMANI VE BAŞLANGIÇ NOKTASINI TEMSİL EDEN BU VAPUR BİLİNEN EN DOĞRU PLAN GÖZÖNÜNE ALINARAK OLUŞTURULMUŞ VE 1/60 ÖLÇEK BAZ ALINARAK 80 CM BOYUTUNDA İMAL EDİLMİŞTİR.
TÜM KESİMLERİ LAZERDE YAPILMIŞ OLUP, TÜM MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR

2.750.-

ZORLUK DERECESİ 4

TESLİM SÜRESİ: 7 GÜN


ERTUĞRUL FIRKATEYNİ

TÜRK DENİZ TARİHİNİN EN BÜYÜK FACİASININ VUKU BULDUĞU TALİHSİZ FIRKATEYNİMİZ. BİR YÖNÜYLE DE KADİM TÜRK-JAPON DOSTLUĞUNUN SİMGELEŞMİŞ OBJESİ.
1/100 ÖLÇEKTE 76,3 CM BOYUTUNDA HAZIRLANAN BU KİTİMİZ LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAP PARÇALARI, TÜM MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR.

3.250.-

ZORLUK DERECESİ 4
TESLİM SÜRESİ: 7 GÜN


SÖĞÜTLÜ YATI

OSMANLI'DA SALTANAT YATI OLARAK KULLANILAN BU YAT CUMHURİYET YILLARINDA DA İŞLEV GÖRMÜŞTÜR. KÜÇÜK VE ZARİF BİR TEKNE OLAN SÖĞÜTLÜ 1/50 ÖLÇEKTE DÜZENLENMİŞ, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR. BAŞ VE KIÇ SÜSLEMELERİ HAZIR OLARAK VERİLMEKTEDİR.

2.900.-
ZORLUK DERECESİ:3
TESLİM SÜRESİ 7 GÜNKOCATAŞ VAPURU
1937’ de Hasköy Tersanesi’nde inşa edilen Şirket-i Hayriye’nin Kocataş vapuru, Cumhuriyet döneminde Türkiye tersanelerinde inşa edilen ilk yolcu vapurudur. Bunu, ileriki yıllarda daha büyük ve çok sayıda vapurun inşaatı izlemiştir..
Kocataş Vapuru tek uskurlu (pervaneli) ve teknesi çelik saçtı.
14 Kasım 1984' de hizmet dışı bırakıldı.
1/50 Ölçekte hazırlanan kitimiz tüm parçaları lazerde kesilmiş olarak verilmekte, tüm metal ve resin aksesuarları, çıtaları ve tüm malzemeleri ile birlikte sunulmaktadır.

2.700.-


ZORLUK DERECESİ 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜN


 

 

ANADOLU HİSARI VAPURU

4 KARDEŞİN BİRİ OLAN BU VAPURUMUZ 1/72 ÖLÇEKTE HAZIRLANDI.
BU KİT LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI VE PLANI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

2.850.-


ZORLUK DERECESİ: 4


 

BOĞAZİÇİ VAPURU

BOĞAZIN İNCİLERİNDEN OLAN BU VAPURUMUZUN İLK DÖNEMİ TASARLANDI.
1/72 ÖLÇEKTE HAZIRLANAN BU KİT LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.


2.850.-

 

ZORLUK DERECESİ 4 ;
TESLİM SÜRESİ 7 GÜNKALENDER VAPURU

Boğaz vapurları içinde efsane olmuş bu vapur 1/100 ölçektedir. Planı, yapım kılavuzu, aksesuarları ile birlikte tam set olarak satışa sunulmuştur .


1.750.-

 

ZORLUK DERECESİ 4
TESLİM SÜRESİ: DERHAL


KARTAL ARABA VAPURU

İSTANBUL'DA İKİ YAKA ARASINDA YILLARCA ÇALIŞAN EMEKTAR ARABA VAPURLARININ EN MEŞHURLARINDAN BİRİDİR.
1/100 ÖLÇEKTE ÜRETİLMİŞ OLAN MODELİMİZ LAZER KESİMLERİ VE TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

3.700.-
ZORLUK DERECESİ:4

TESLİM SÜRESİ 7 GÜNİZMİR KAYIĞI

İZMİR KÖRFEZİNİN GEÇMİŞTE HEM GEZİNTİ AMAÇLI HEM DE YÜK VE YOLCU TAŞIMA AMAÇLI EFSANE TEKNELERİNDEN BİRİDİR. ZARİF VE GONGOLUMSU YAPISI İLE ÇOK HOŞ BİR MODEL ORTAYA ÇIKMAKTADIR. TÜM AHŞAP MALZEMELERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE KOMPLE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

750.-

ZORLUK DERECESİ:3
TESLİM SÜRESİ: DERHAL


 

OLTA SANDALI

GÜZELLER GÜZELİ BOĞAZİÇİMİZİN EFSANE KAYIKLARINDAN VE İSTANBULUMUZUN SİMGELERİNDEN BİRİDİR BU KAYIKLAR. SANDAL BOĞAZSIZ, BOĞAZ SANDALSIZ DÜŞÜNÜLEMEZ. 1/16 ÖLÇEKTE DİZAYN EDİLEN BU SANDAL, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE METAL AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE KOMPLE BİR KİT OLARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR.

675
.-

TESLİM SÜRESİ: DERHAİÇEKTİRME

ÖZELLİKLE BATI KARADENİZ YÖRESİNE AİT OLAN VE BARTIN ÇEKTİRMESİ DİYE TANIMLANAN BU TEKNE GENİŞ KARINLI TAM BİR YÜK TEKNESİYDİ. UZUN YILLAR BOYUNCA DENİZLERDEKİ TAŞIMA İŞLEMLERİNDE KULLANIDILAR. SON OLARAK 7O Lİ YILLARDA KUM ÇEKME TEKNELERİ OLARAK KULLANILDIKTAN SONRA TARİHİN TOZLU SAYFALARINA ÇEKİLDİLER. HALA TEK TÜK GEZİNTİ AMAÇLI OLARAK ÖRNEKLERİNİ GÖRMEKTEYİZ.

1.250.-


ZORLUK DERECESİ 3

TESLİM SÜRESİ: DERHAL

 

SÜRMENE TAKASI

KARADENİZİLİNİN YILLARCA EKMEK TEKNESİ OLAN BU EFSANE TEKNE ARTIK MODELLERDE YAŞIYOR. YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN EN UYGUN FORMDA OLAN BU TEKNENEYE AİT KİT TÜM KESİMLERİ LAZER OLARAK, AKSESUARLARLARI, YAPIM KILAVUZU VE RESİMLİ ANLATIMIYLA MODELCİLERE SUNULMUŞTUR.

675.-

ZORLUK DERECESİ: 3
TESLİM SÜRESİ: DERHAL


PLANLAR - SATILIK MODELLER