KOMPLE KİTLER
(TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE)

Ürünlerimiz tamamen özel olarak üretilmekte olup, kesin siparişle birlikte ödemesi yapıldığında hazırlanır ve belirtilen günler içinde teslim edilir.

Malzeme setlerimiz içinde tüm ahşap kesimler ( omurga, postalar, yaşam mahalleri, güverteler) lazerde kesilmiş olarak verilmektedir. Metal, ahşap, ve resin döküm aksesuarlar- tüm ahşap malzemeler ve planı ile birlikte kutusu içinde verilmektedir.

Önemli !!!
Zorluk derecesi 3 olanlar yeni başlayanlar için uygun olup, içlerinde yapım kılavuzu bulunur. Derecesi 4 ve 5 olanlar daha ustalaşmış modelciler için önerilir, ancak
bu tarz kitlerimizin içinde "yapım kılavuzu" yoktur. Plan okuma becerisine sahip değilseniz lütfen bu kitleri satın almayınız.

BU SAYFADA YAZILI FİYATLAR GEMİLERE AİT MALZEME SETİ FİYATLARI OLUP YAPILMIŞ MODEL FİYATLARI DEĞİLDİR.
SATILIK MODELLER İÇİN LÜTFEN FİYAT SORUNUZ .!!!ÖNEMLİ NOT: BU SAYFADA YER ALMAYAN FAKAT ANA SAYFAMIZDA RESİMLERİ BULUNAN VE TÜMÜ ATÖLYEMİZCE YAPILMIŞ OLAN HER TÜRLÜ GEMİ MODELİ KİTİ İSTEĞİNİZ ÜZERİNE ÖZEL OLARAK ÜRETİLİR. LÜTFEN FİYAT SORUNUZ.


OLTA SANDALI

GÜZELLER GÜZELİ BOĞAZİÇİMİZİN EFSANE KAYIKLARINDAN VE İSTANBULUMUZUN SİMGELERİNDEN BİRİDİR BU KAYIKLAR. SANDAL BOĞAZSIZ, BOĞAZ SANDALSIZ DÜŞÜNÜLEMEZ. 1/16 ÖLÇEKTE DİZAYN EDİLEN BU SANDAL, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE METAL AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE KOMPLE BİR KİT OLARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR.


2250 Kargo dahil

ZORL
UK DERECESİ : 3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜNİZMİR KAYIĞI

İZMİR KÖRFEZİNİN GEÇMİŞTE HEM GEZİNTİ AMAÇLI HEM DE YÜK VE YOLCU TAŞIMA AMAÇLI EFSANE TEKNELERİNDEN BİRİDİR. ZARİF VE GONGOLUMSU YAPISI İLE ÇOK HOŞ BİR MODEL ORTAYA ÇIKMAKTADIR. TÜM AHŞAP MALZEMELERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE KOMPLE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.


2350 kargo dahil


ZORLUK DERECESİ:3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜNYAKAMOZ

YELKENLİ GEZİ TEKNESİ

Modelcilikte, ebeveynlerin çocukları ile birlikte çalışabiecekleri çok kapsamlı ve güzel bir tekne. Detaylı yapım kılavuzu ile zorlanmadan ve çok rahat çalışacağınız bir model.
44 cm boyuyla ve alımlı görüntüsü ile bittiğinde evinizi süsleyecek güzel bir model kazanmış olacaksınız.


1950 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ 3
TESLİM SÜRESİ: DERHALFENERBAHÇE YOLCU VAPURU


1/100 Ölçek- 80 cm boy

Omurga ve postalar, tüm binalar, güverteler, baş ırgat kesimi, koltuklar, gerekli tüm malzeme, aksesuarlar ve planı ile birlikte


6850 TL kargo dahilZORLUK DERECESİ: 5
TESLİM SÜRESİ 10 GÜN 

ANADOLU HİSARI VAPURU

4 KARDEŞİN BİRİ OLAN BU VAPURUMUZ 1/72 ÖLÇEKTE HAZIRLANDI.
BU KİT LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI VE PLANI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.


64
50 TL Kargo dahilZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ 10 GÜN


SAVARONA YATI

BU SET 1:125 ÖLÇEKTE TASARLANMIŞ OLUP, TÜM OMURGA,POSTA VE BİNALAR LAZERDE KESİLMİŞ OLARAK , TÜM AKSESUARLARI METAL VE RESİN DÖKÜM OLARAK VERİLMEKTEDİR. 2 PAFTALIK PLAN VE YAPIM AŞAMALARINA AİT RESİMLERLE DESTEKLENMEKTEDİR


7450 TL kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 5
TESLİM SÜRESİ : 10 GÜN


SÖĞÜTLÜ YATI

OSMANLI'DA SALTANAT YATI OLARAK KULLANILAN BU YAT CUMHURİYET YILLARINDA DA İŞLEV GÖRMÜŞTÜR. KÜÇÜK VE ZARİF BİR TEKNE OLAN SÖĞÜTLÜ 1/50 ÖLÇEKTE DÜZENLENMİŞ, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR. BAŞ VE KIÇ SÜSLEMELERİ HAZIR OLARAK VERİLMEKTEDİR.

5350 TL Kargo dahi

ZORLUK DERECESİ:4
TESLİM SÜRESİ 10 GÜN