KOMPLE KİTLER
(TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE)

Ürünlerimiz tamamen özel olarak üretilmekte olup, kesin siparişle birlikte ödemesi yapıldığında hazırlanır ve belirtilen günler içinde teslim edilir.

Malzeme setlerimiz içinde tüm ahşap kesimler ( omurga, postalar, yaşam mahalleri, güverteler) lazerde kesilmiş olarak verilmektedir. Metal, ahşap, ve resin döküm aksesuarlar- tüm ahşap malzemeler ve planı ile birlikte kutusu içinde verilmektedir.

Önemli !!!
Zorluk derecesi 3 olanlar yeni başlayanlar için uygun olup, içlerinde yapım kılavuzu bulunur. Derecesi 4 ve 5 olanlar daha ustalaşmış modelciler için önerilir, ancak
bu tarz kitlerimizin içinde "yapım kılavuzu" yoktur. Plan okuma becerisine sahip değilseniz lütfen bu kitleri satın almayınız.

BU SAYFADA YAZILI FİYATLAR GEMİLERE AİT MALZEME SETİ FİYATLARI OLUP YAPILMIŞ MODEL FİYATLARI DEĞİLDİR.
SATILIK MODELLER İÇİN LÜTFEN FİYAT SORUNUZ .

OLTA SANDALI

GÜZELLER GÜZELİ BOĞAZİÇİMİZİN EFSANE KAYIKLARINDAN VE İSTANBULUMUZUN SİMGELERİNDEN BİRİDİR BU KAYIKLAR. SANDAL BOĞAZSIZ, BOĞAZ SANDALSIZ DÜŞÜNÜLEMEZ. 1/16 ÖLÇEKTE DİZAYN EDİLEN BU SANDAL, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE METAL AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE KOMPLE BİR KİT OLARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR.

1850 kargo dahil


ZORLUK DERECESİ : 3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜN


 

KAMARALI ÇIRNIK

ÖZELLİKLE KARADENİZ KIYILARININ TİPİK TEKNELERİNDEN OLAN ÇIRNIKLAR ÇOK KULLANIŞLI TEKNELERDİR. 1/20 ÖLÇEKTE DİZAYN EDİLEN BUTEKNE AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE METAL AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE KOMPLE BİR KİT OLARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR.

1950 kargo dahil


ZORLUK DERECESİ : 3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜNÇEKTİRME

ÖZELLİKLE BATI KARADENİZ YÖRESİNE AİT OLAN VE BARTIN ÇEKTİRMESİ DİYE TANIMLANAN BU TEKNE GENİŞ KARINLI TAM BİR YÜK TEKNESİYDİ. UZUN YILLAR BOYUNCA DENİZLERDEKİ TAŞIMA İŞLEMLERİNDE KULLANIDILAR. SON OLARAK 7O Lİ YILLARDA KUM ÇEKME TEKNELERİ OLARAK KULLANILDIKTAN SONRA TARİHİN TOZLU SAYFALARINA ÇEKİLDİLER. HALA TEK TÜK GEZİNTİ AMAÇLI OLARAK ÖRNEKLERİNİ GÖRMEKTEYİZ.

3500 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ 3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜN


BALİNA AV KAYIĞI

ÖLÇEK 1/16
BOY 62 CM


2.860 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ : 3
TESLİM : 2 GÜNİZMİR KAYIĞI

İZMİR KÖRFEZİNİN GEÇMİŞTE HEM GEZİNTİ AMAÇLI HEM DE YÜK VE YOLCU TAŞIMA AMAÇLI EFSANE TEKNELERİNDEN BİRİDİR. ZARİF VE GONGOLUMSU YAPISI İLE ÇOK HOŞ BİR MODEL ORTAYA ÇIKMAKTADIR. TÜM AHŞAP MALZEMELERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE KOMPLE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

1920 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ:3
TESLİM SÜRESİ: 2 GÜN


 

YAKAMOZ

YELKENLİ GEZİ TEKNESİ

Modelcilikte, ebeveynlerin çocukları ile birlikte çalışabiecekleri çok kapsamlı ve güzel bir tekne. Detaylı yapım kılavuzu ile zorlanmadan ve çok rahat çalışacağınız bir model.
44 cm boyuyla ve alımlı görüntüsü ile bittiğinde evinizi süsleyecek güzel bir model kazanmış olacaksınız.


1560 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ 3
TESLİM SÜRESİ: DERHAL
ALBATROS


Modelcilikte ilk aşamayı geçmiş, artık daha ileriye yelken açmaya karar verenler için en uygun ve zevkli modellerden birisidir. Gerek boyutu ile ideal bir model olmasının yanısıra yapımının kolay ve zevkli olması, hem yelkenli bir model olması, hem de bittiğinde ortaya çok güzel bir modelin çıkacak olması nedeniyle en çok tercih edilen modellerden birisi olmasını sağlamıştır.

4380 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ : 7 GÜN
FENERBAHÇE YOLCU VAPURU


1/100 Ölçek- 80 cm boy

Omurga ve postalar, tüm binalar, güverteler, baş ırgat kesimi, koltuklar, gerekli tüm malzeme, aksesuarlar ve planı ile birlikte

6850 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 5
TESLİM SÜRESİ 10 GÜN
KOCATAŞ VAPURU
1937’ de Hasköy Tersanesi’nde inşa edilen Şirket-i Hayriye’nin Kocataş vapuru, Cumhuriyet döneminde Türkiye tersanelerinde inşa edilen ilk yolcu vapurudur. Bunu, ileriki yıllarda daha büyük ve çok sayıda vapurun inşaatı izlemiştir..
Kocataş Vapuru tek uskurlu (pervaneli) ve teknesi çelik saçtı.
14 Kasım 1984' de hizmet dışı bırakıldı.
1/50 Ölçekte hazırlanan kitimiz tüm parçaları lazerde kesilmiş olarak verilmekte, tüm metal ve resin aksesuarları, çıtaları ve tüm malzemeleri ile birlikte sunulmaktadır.

4850-kargo dahil

ZORLUK DERECESİ 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜNBOĞAZİÇİ YOLCU VAPURU


Boğaziçi vapuru Glasgow fairfield tezgâhlarında buharlı yolcu vapuru olarak 1910’de yapılmıştır.
1981 de hizmet dışı bırakılmış, 1986’da da satılmıştır.
Boyu 48.81metre olan geminin 1/100 ölçekte hazırlanan kitimizde tüm parçalar lazerde kesilmiş olarak verilmekte, tüm akesusarları metal veya resin döküm olarak, çıtaları ve tüm malzermeleri ve plalnları ile birlikte sunulmaktadır.


4850-kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜN


 

 

ANADOLU HİSARI VAPURU

4 KARDEŞİN BİRİ OLAN BU VAPURUMUZ 1/72 ÖLÇEKTE HAZIRLANDI.
BU KİT LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI VE PLANI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

5350-kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜN


 

HALAS YOLCU VAPURU

BU KİT 1/72 ÖLÇEKTE HAZIRLANDI.
LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI VE PLANI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

5450 Kargo dahil
ZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜN
TARABYA VAPURU

BU KİT 1/50 ÖLÇEKTE HAZIRLANDI.
LAZERDE KESİLMİŞ TÜM AHŞAPLARI, MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI VE PLANI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR.

4850 Kargo dahil
ZORLUK DERECESİ: 4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜNBANDIRMA VAPURU

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞ ÖYKÜSÜNÜN BAŞ KAHRAMANI VE BAŞLANGIÇ NOKTASINI TEMSİL EDEN BU VAPUR BİLİNEN EN DOĞRU PLAN GÖZÖNÜNE ALINARAK OLUŞTURULMUŞ VE 1/60 ÖLÇEK BAZ ALINARAK 80 CM BOYUTUNDA İMAL EDİLMİŞTİR.
TÜM KESİMLERİ LAZERDE YAPILMIŞ OLUP, TÜM MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR


4850-kargo dahil


ZOR
LUK DERECESİ 4
TESLİM SÜRESİ: 7 GÜN


SAVARONA YATI

BU SET 1:125 ÖLÇEKTE TASARLANMIŞ OLUP, TÜM OMURGA,POSTA VE BİNALAR LAZERDE KESİLMİŞ OLARAK , TÜM AKSESUARLARI METAL VE RESİN DÖKÜM OLARAK VERİLMEKTEDİR. 2 PAFTALIK PLAN VE YAPIM AŞAMALARINA AİT RESİMLERLE DESTEKLENMEKTEDİR


7450-kargo dahil

ZORLUK DERECESİ: 5
TESLİM SÜRESİ : 10 GÜN


NUSRAT MAYIN GEMİSİ

ÇANAKKALE SAVAŞININ SİMGESİ OLMUŞ KAHRAMAN VAPURLARIMIZDAN BİRİSİDİR. LAZERDE KESİLMİŞ, OMURGA-POSTALAR-BİNALAR, 3 ADET IRGATI, DEVEBOYNU VİNCİ VERİLMEKTE, DİĞER TÜM AKSESUARLARI PİRİNÇ DÖKÜM OLARAK SUNULMAKTADIR. SETLE BERABER 24 ADET MAYIN+ARABA KESİMLERİ DE VERİLMEKTEDİR.

ÖLÇEK: 1/72
BOY: 57 CM

6750 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ:5
TESLİM SÜRESİ: 10 GÜN


SÖĞÜTLÜ YATI

OSMANLI'DA SALTANAT YATI OLARAK KULLANILAN BU YAT CUMHURİYET YILLARINDA DA İŞLEV GÖRMÜŞTÜR. KÜÇÜK VE ZARİF BİR TEKNE OLAN SÖĞÜTLÜ 1/50 ÖLÇEKTE DÜZENLENMİŞ, TÜM AHŞAP KESİMLERİ LAZERDE KESİLMİŞ VE TÜM AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE SATIŞA SUNULMUŞTUR. BAŞ VE KIÇ SÜSLEMELERİ HAZIR OLARAK VERİLMEKTEDİR.

4875 kargo dahil

ZORLUK DERECESİ:4
TESLİM SÜRESİ 7 GÜN